Metoda Hemoron®

Je komplexní soubor zahrnující sestavu prostředků, zařízení a aplikační postupy k úspěšné léčbě hemoroidálních onemocnění. Léčení Metodou Hemoron® je prováděno ve více než 42 zemích světa.
 
Mnohaleté dobré zkušenosti s touto metodou ukazují, že komplikace jsou téměř nulové. V České republice bylo provedeno více než 800 tis. zákroků na mnoha ambulantních, nemocničních a klinických pracovištích.

Ekonomika

Ekonomická návratnost je obvykle do 4měsíců. Veškeré náklady na použití metody se obvykle pohybují pod 10% z hrubého zisku.
 

Úspěšnost

Metoda je běžně používána u stupňů I. až III. Při opakování léčby se využívá i u stupně IV.

Období bez problémů

Úspěšnost metody Hemoron - období bez problémů
 

Kvalifikace uživatele

Metoda je běžně využívána chirurgy, gastroenterology, endoskopisty, gynekology ad. (vychází z dobré diagnostiky, určení stupně onemocnění a orientace v análním kanálu).

Certifikace

Přístroj, metoda i výrobce jsou plně certifikovani dle ISO 13485 a ISO 9001. Lékař může na školícím pracovišti získat certifikát o školení pro použití metody ve své praxi.
 
Přístroj Hemoron® je plně certifikovaný v EU a dalších zemích.
 
Souprava Hemoron® byla vyznamenána Zlatou MEFOU, byla představena a je používána na většině kontinentů
 
certifikace
ce
Kontaktní formulář
Metoda Hemoron<sup>®</sup> v šesti krocíchMetoda Hemoron® v šesti krocích aneb neodkládejte svou léčbu až již bude pozdě více ...
Nabídka ordinaceNabídka ordinace Léčba hemoroidů metodou Hemoron® více ...
Firma ELMET, spol. s r.o.Firma ELMET, spol. s r.o. provozuje chirurgicko - proktologickou ambulanci a proškolovací stredisko zdravotní techniky více ...